Bezpłatne lekcje pokazowe w centrach MathRiders w całej Polsce!

04.09.2022
R
Zdjecie przedstawiajace dzieci ze szkoły Marhriders

MathRiders to program edukacji matematycznej przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 19 lat. Nasze zajęcia są stworzone w oparciu o wymogi Ministerstwa Edukacji i Nauki z zachowaniem skuteczności metody opracowanej przez Grupę Edukacyjną Helen Doron. Uczymy  dzieci myśleć i rozwiązywać problemy dzięki praktycznym lekcjom matematyki. Dzięki zabawie, poznają algebrę, geometrię, statystykę i wiele, wiele więcej. Nie czekaj na problemy z matematyką! Rozwiń juz dziś matematyczne i społeczne umiejętności swojego dziecka. Umów się na darmową lekcję pokazową w nowym roku szkolnym i przekonaj się dlaczego nasza metoda jest tak skuteczna. Na uczestników czekają atrakcje, matematyczne gry i łamigłówki.

Bezpłatna lekcja pokazowa

x-y.svg

Umów dziecko na bezpłatną lekcję pokazową i przekonaj się sam jak nasza metoda jest skuteczna!

Jak wyglądają lekcje w Mathriders?

Zróżnicowane nauczanie MathRiders oparte jest na badaniach i stworzone przez ekspertów w dziedzinie rozwoju i edukacji dziecięcej. W trakcie zajęć pokazujemy dzieciom codzienne zastosowania matematyki. Kombinacja nauki w małych grupach (maks. 8 uczniów), dobrej atmosfery i dynamicznych lekcji pełnych gier, muzyki i ruchu, sprzyja większemu zaangażowaniu w zajęcia i lepszej koncentracji. To wszystko sprawia, iż nasi uczniowie osiągają lepsze wyniki i chętnie wracają do nas co tydzień. Program MathRiders jest dostosowany do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci w danej grupie. Każdy z uczniów ma zaplanowaną własną ścieżkę rozwoju edukacyjnego i może efektywnie podnosić swoje matematyczne umiejętności, kontynuując naukę na coraz wyższych poziomach w kolejnych latach. Krok po kroku nowe umiejętności przychodzą naturalnie! A nauka staje się zabawą!

Jak się zapisać?

  1. Wypełnij krótki formularz a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe, aby zaproponować Ci termin lekcji pokazowej bez żadnych zobowiązań.

  2. Zaznacz wiek lub klasę, do której będzie uczęszczało Twoje dziecko we wrześniu 2022 r.

  3. Wybierz z listy placówkę, którą masz najbliżej.

Adresy i kontakty do wszystkich naszych szkół w Polsce. Zapraszamy do magicznego świata matematyki MathRiders!

Poprzedni Nastepny artykuł

Wybierz kategorie