Zostań Franczyzobiorcą

MathRiders

franczyza_male.png

Matematyka to Twoja pasja? Uwielbiasz uczyć, a przy tym od lat marzysz o własnym biznesie? W MathRiders możesz mieć jedno i drugie. Dołącz do naszego zespołu i miej realny wpływ na jakość nauczania matematyki w swoim regionie. Razem możemy zmieniać świat!

Dlaczego warto?

Co oferujemy?

Czy zostanie franczyzobiorcą MathRiders jest trudne? Aboslutnie nie! Wszystko, czego potrzebujesz na start to zapał, pasja i dobre chęci. Na początek oferujemy Ci kompleksowe szkolenie, dzięki któremu poznasz nas, naszą metodę nauczania i nasz sposób prowadzenia biznesu od A do Z. Otrzymasz od nas praktyczne informacje dotyczące zarządzeniem szkołą, gotowy program kursów, scenariusze zajęć, wsparcie marketingowe oraz mnóstwo praktycznej wiedzy dotyczącej samej metody pracy z dziećmi. Czy na szkolenie musisz zarezerwować dużo czasu? Nie! Wystarczy kilka intensywnych dni, by poznać naszą metodę i wszystkie zagadnienia dotyczące prowadzenia matematycznego biznesu. Nie musisz być nauczycielem, ani ekspertem od matematyki, aby rozpocząć własną, odnoszącą sukcesy franczyzę.

Opcje biznesowe

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy aż 3 ciekawe opcje biznesowe. Wybierz jedną z nich i dołącz do grona Franczyzobiorców, którzy odnieśli sukces:

 • one.svg

  Franczyzobiorca prowadzący Centrum Nauczania

  Działa na terenie obejmującym 50-100 tys. mieszkańców. Do jego zadań należy m.in. promocja programu w swojej okolicy, bezpośrednia współpraca z rodzicami i uczniami, zatrudnianie licencjonowanych nauczycieli MathRiders oraz organizowanie zajęć w siedzibie centrum, jak i w innych miejscach na obszarze objętym koncesją.

  czytaj więcej
 • two.svg

  Franczyzobiorca prowadzący Studio Nauczania

  Prowadzi działalność na obszarze zamieszkałym przez maksymalnie 25.000 osób. Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za promocję Studia, kontakt z rodzicami i uczniami, zatrudnianie nauczycieli, organizację zajęć.

  czytaj więcej
 • three.svg

  Nauczyciel Niezależny

  Prowadzi zajęcia MathRiders w lokalizacjach poza Centrami Nauczania wskazanych przez Dyrektora Generalnego lub właściciela Centrum Nauczania. Posiada własną firmę, samodzielnie inwestuje w swoje szkolenia i rozwój. W ramach systemu franczyzy opłaca tantiemy i samodzielnie zakupuje materiały do zajęć MathRiders.

  czytaj więcej

Ponadto w MathRiders oferujemy 3 programy i kusy przygotowujące do egzaminów. Otwierając nową placówkę sam decydujesz, czy wolisz skupić się na jednym, dwóch programach, czy zaoferować je wszystkie. To Ty najlepiej znasz lokalny rynek i potrzeby społeczności. Pamiętaj, że inwestycja w edukację to zawsze dobry wybór! Dołącz do nas i już dzisiaj uzyskaj dostęp do szerokiego wsparcia w postaci profesjonalnych szkoleń franczyzowych MathRiders.

Kim są nasi franczyzobiorcy?

Jeśli Twoją główną motywacją do założenia własnego biznesu są przede wszystkim pieniądze, to MathRiders nie jest dla Ciebie. Nasi franczyzobiorcy to przede wszystkim wykwalifikowani edukatorzy, których pasją jest praca z dziećmi i przekazywanie wiedzy w twórczy i wyjątkowy sposób. Franczyza MathRiders to dla nich sposób na zmianę podejścia do matematyki wśród młodych pokoleń Polaków.

Dołącz do nas, jeśli:

Na czym polega nasz sukces?

W przeciwieństwie do innych szkół, które zajmują się wszystkimi przedmiotami, my specjalizujemy się wyłącznie w nauce matematyki. W MathRiders żyjemy i oddychamy matematyką każdego dnia i dlatego jesteśmy świetni w tym, co robimy. Nasze sukcesy są widoczne i mierzalne. Rodzice naszych uczniów polecają nasz program swoim znajomym i przyjaciołom - to najlepszy dowód na to, że nasz wysiłek się opłaca. Dołącz do nas i pamiętaj, że jako franczyzobiorca MathRiders będziesz mieć możliwość współpracy z jednym z najlepszych programów nauczania matematyki w Polsce.

MathRiders w liczbach

Liczba szkół

 • 44 2020
 • 47 2021
 • 50 2022

Liczba uczniów

49002020

58002021

76002022

Masz pasję do nauczania i kochasz dzieci?

Skontaktuj się z nami juz dziś! Zapytaj jak rozpocząć dochodowy i satysfakcjonujący biznes z MathRiders.

person_to_contact.png
Małgorzata Grymuza
+48 603 837 171
biuro@mathriders.pl