O nas

MathRiders

o_nas_male.jpg

Jak powstało MathRiders?

Grupa Edukacyjna Helen Doron została założona w 1985 roku, aby uczyć dzieci języka angielskiego. Helen Doron stworzyła unikalną metodę nauczania dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 19 lat. Po wielkim sukcesie efektywnego nauczania dzieci j. angielskiego, przyszła pora na równie przyjazne podejście do królowej nauk – matematyki. Matematyka to język, którym opisany jest świat. Możemy więc z powodzeniem uczyć matematyki, stosując te same zasady jak przy nauce języka – używając i doświadczając. MathRiders zaraziło pasją do matematyki już ponad 50 000 dzieci w Polsce. Wybierając zajęcia z matematyki oparte na autorskim programie Helen Doron masz pewność, że otrzymujesz najwyższej jakości usługi edukacyjne, dzięki którym pomożesz zrozumieć zasady logiki, matematycznych działań, uzupełnić braki i wyprostować błędne myślenie. To także niepowtarzalna okazja, by wspomóc rozwój matematycznej pasji i móc osiągać w tej dziedzinie kolejne sukcesy.

MathRiders wykorzystuje ruch, muzykę, zabawę oraz wyobraźnię dziecka, by mogło jak najlepiej przyswoić matematyczny materiał. Nie ma tu miejsca na krytykę, lecz panuje zrozumienie, wyrozumiałość i cierpliwość. Takie niecodzienne korepetycje z matematyki służą nie tylko dzieciom na różnym poziomie nauczania, ale także i rodzicom, którzy widzą, jak ich dziecko jest szczęśliwe i spełnione. Ciekawa matematyka dla dzieci? Tak, to możliwe!

logo_mathriders.png

Lider w edukacji dzieci na świecie

 • +150 lokalizacji

  MathRiders w Polsce

 • +50 tys. uczniów

  MathRiders w Polsce

 • +35 lat

  Doświadczenia na świecie

 • +250 nauczycieli

  MathRiders w Polsce

 • +40 krajów

  Na świecie w Helen Doron Group

Dlaczego warto wybrać MathRiders?

 1. Mnożymy możliwości rozwoju dzieci i młodzieży

  MathRiders to opracowany przez specjalistów program rozwoju matematycznych kompetencji dla dzieci i młodzieży.

 2. Uczymy dzieci w każdym wieku

  Stworzyliśmy programy nauczania matematyki dla dzieci od 2 do 19 roku życia, które zapewniają harmonijny rozwój matematycznych umiejętności w każdym wieku.

 3. Zajęcia prowadzimy w przyjaznej atmosferze, bez stresu

  Chcemy, by podczas nauki dzieci czuły się u nas komfortowo, bezpiecznie i spokojnie, bo wiemy, że tylko w sprzyjającym środowisku są w stanie rozwinąć pełnię swojego potencjału.

 4. Wspierajaca kadra

  Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci, którzy wiedzą jak w twórczy i kreatywny sposób zarazić dzieci pasją do matematyki.

Nauka matematyki inna niż w szkole

„Pozytywne emocje” zamieniamy na „Pozytywne wzmocnienie”

 • learning.svg

  Nauka przez zabawę

 • flask.svg

  Praktyka zamiast teorii

 • magnifier.svg

  Indywidualny program

 • smile.svg

  Pozytywne wzmocnienie

 • people.svg

  Praca w małych grupach

Ogólnopolska sieć szkół MathRiders

Jesteśmy już obecni w ponad 150 lokalizacjach w Polsce, a nasza sieć ciągle się rozwija!

Wspieramy rozwój matematycznych talentów

Ogólnopolski Konkurs "Piotr Puchacz"

MathRiders wspiera rozwój matematycznych kompetencji. Na bazie doświadczenia w nauce matematyki jesteśmy organizatorem i fundatorem nagród w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Puchacz Piotr" dla uczniów klas I-III SP.