Nauczyciele

MathRiders

nauczyciele_male(1).jpg

Jak pracujemy?

W MathRiders wiemy, że pasją do matematyki może skutecznie zarazić uczniów tylko nauczyciel, który sam jest zaangażowany, twórczy i pełen entuzjazmu.

Nasi nauczyciele:

 • Łączą swoje umiejętności i doświadczenie z zamiłowaniem do przekazywania wiedzy.

 • Stale poszukują ciekawych i twórczych form pracy.

 • Sięgają po niekonwencjonalne metody nauczania.

 • Rozwijają się i poszerzają swoje horyzonty.

 • Towarzyszą dzieciom w odkrywaniu fascynującego świata matematyki.

Nauczyciel Mathriders z uczniem

Co wyróżnia naszych nauczycieli?

 1. Potwierdzone kwalifikacje i wykształcenie

  Nasi nauczyciele na każdym etapie współpracy otrzymują profesjonalne wsparcie poprzez gruntowne szkolenie z autorskiej metody MathRiders, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach.

 2. Pasja do nauczaniania

  W MathRiders nie ma nauczycieli z przypadku. Ogromną wagę przywiązujemy do rekrutacji, dzięki czemu możemy pochwalić się kadrą pełną pasji, miłości do dzieci i fascynacji matematyką. To wszystko przekłada się na jakość uczenia naszych wychowanków.

 3. Indywidulane podejście

  Wszyscy nauczyciele MathRiders mogą korzystać z fachowego, indywidualnego wsparcia w przygotowaniu do zajęć. Dzięki temu zyskują pewność, że każda – nawet najbardziej wymagająca lekcja, będzie nie tylko profesjonalnie przygotowana, ale też podana w interesujący dla uczniów sposób.

 4. Nieustanny rozwój

  Zależy nam, by nasza kadra nieustannie się rozwijała. Właśnie dlatego wspieramy naszych nauczycieli na edukacyjnej ścieżce kariery, oferujemy im bieżące wsparcie metodyczne i zachęcamy do doskonalenia swojego warsztatu pracy.

 5. Międzynarodowa sieć ekspertów

  Wszyscy nauczyciele, którzy dołączają do MathRiders, stają się także członkami międzynarodowej sieci ekspertów. Wymiana doświadczeń, pomysłów i materiałów, a także możliwość korzystania z fachowego wsparcia, pozwala nam budować silną i pełną pasji społeczność nauczycielską.

Zostań Nauczycielem MathRiders

girl.svg