Metoda nauczania

MathRiders

metoda_male.jpg

Jak uczymy matematyki?

Metoda nauczania matematyki MathRiders dopasowana jest do różnych typów inteligencji i do różnych sposobów uczenia się. Aktywności i ćwiczenia dobieramy indywidualnie w taki sposób, by każde dziecko miało 100% szans na dogłębne zrozumienie zagadnienia. Zastosowanie programu spiralnego pozwala nam wracać do poznanych już wcześniej pojęć, by eksplorować je na wyższych poziomach. Zabawa poprzez naukę to sposób na przekazanie wiedzy matematycznej w przystępny i przyjazny sposób nie tylko najmłodszym. Nasze zajęcia opierają się o takie elementy jak:

 • Małe grupy

 • Przyjaźni nauczyciele

 • Pozytywna atmosfera

Dzięki temu uczniowie mają szansę na nowo pokochać matematykę i z pasją odkrywać jej tajemnice.

Dlaczego metoda MathRiders jest skuteczna?

"Pozytywna atmosfera" zamieniamy na "Pozytywne wzmocnienie"

 1. Eksperci nauczania

  Nasze kursy zostały opracowane przez międzynarodowych ekspertów, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę pedagogiczną.

 2. Programy nauczania dla dzieci w każdym wieku

  W MathRiders przygotowaliśmy programy rozwijające matematyczne kompetencje dla uczniów w wieku 2-19 lat.

 3. Praca w małych grupach

  Zajęcia odbywają się w kameralnych 4-8 osobowych grupach, co zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia, ale i interesujący oraz dynamiczny przebieg zajęć.

 4. Certyfikowani nauczyciele MathRiders

  Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci, którzy zamiłowanie do matematyki łączą z umiejętnością pracy z dziećmi. Dzięki specjalnym kursom i warsztatom jeszcze lepiej sprawdzają się w swojej roli.

 5. Wyjątkowe materiały dydaktyczne

  Korzystamy z wielu interesujących pomocy dydaktycznych, by jak najbardziej uatrakcyjnić zajęcia i jednocześnie pokazać, że matematyka jest wszędzie wokół nas.

 6. Praktyka zamiast teorii

  Zamiast regułek i suchej, podręcznikowej wiedzy stawiamy na doświadczanie i odkrywanie – właśnie dlatego nauka w MathRiders jest dla uczniów czystą przyjemnością.

Wiarygodność naszej metody

 • cup_blue.svg

  Oceny idą w górę

  Wyniki są jednoznaczne - 100% uczniów, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia MathRiders, deklaruje osiąganie lepszych rezultatów w szkole.

 • cap_blue.svg

  Pewność siebie idzie w górę

  Nasi nauczyciele wspierają, a nie oceniają. Nie podają gotowych rozwiązań, ale tworzą bezpieczną atmosferę, która pozwala na eksperymentowanie i popełnianie błędów.

 • smile_blue.svg

  Motywacja idzie w górę

  Pozytywne nastawienie do nauki jest tak samo ważne jak umiejętności. Gdy nie ma lęku lepiej się uczymy, myślimy i jesteśmy bardziej kreatywni.

Zasady MathRiders

"Przyjazne Relacje" zamieniamy na "Partnerstwo"

 • candy.svg

  Zachęta

 • magnifier_with_question_sign.svg

  Ciekawość

 • game.svg

  Radość i zbawa

 • two_faces.svg

  Partnerstwo

 • cloud_with_plus_and_minus.svg

  Codzienny kontakt z matematyką