Matematyka Toruń

Kursy dla dzieci i młodzieży

Toruń - Centrum Nauczania MathRiders

ul. Pigwowa 5
87-100 Toruń

Nasze kursy

O nas

MathRiders to unikalny program nauczania matematyki, który pomaga uczniom rozumieć zagadnienia matematyczne i równocześnie czerpać przyjemność z nauki. Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania dopasowanym do wieku uczestników, małym grupom oraz przyjaznej atmosferze, nauka w MathRiders Toruń jeszcze nigdy nie była tak prosta! Innowacyjny program, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, wykracza poza tradycyjne ramy nauczania i tradycyjne korepetycje z matematyki. Dlatego też w naszym centrum w Toruniu matematyka może stać się nareszcie zrozumiałym przedmiotem szkolnym, inspirującą nauką oraz szansą na wieloaspektowy rozwój Twojego dziecka. Wyniki są jednoznaczne - 100% uczniów MathRiders Toruń, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia z matematyki, deklaruje osiąganie lepszych rezultatów w szkole. Poza matematyką również w innych przedmiotach, gdyż uczymy logicznego i wynikowego myślenia, analizy problemów oraz poszukiwania rozwiązań. Przyjdź z dzieckiem na bezpłatną lekcję próbną i poznaj nas.

Zobacz jak uczymy

Bezpłatna lekcja pokazowa

x-y.svg

Umów dziecko na darmową lekcję próbną i przekonaj się, że nasza metoda jest skuteczna, a dzieci chętnie przychodzą na zajęcia w MathRiders Toruń.

Aktualności

otwarte-wp.jpg
19.08.2022

Bezpłatne lekcje pokazowe 3-4 wrzesień 2022

MathRiders Toruń zaprasza w dniach 3-4 września 2022 na bezpłatny udział w lekcjach pokazowych podczas Drzwi Otwartych. czytaj więcej

mathriders-korzysci-nauki-w-malych-grupach.webp
09.08.2022

Korzyści nauki w małych grupach

Rozważając udział dziecka w zajęciach pozaszkolnych z matematyki, wielu rodziców zakłada, że ​​zawsze będą to lekcje jeden do jednego. W ... czytaj więcej

promocja_letnia.webp
01.07.2022

Letnia promocja kursów MathRiders dla nowych uczniów

Letnia promocja kursów MathRiders dla nowych uczniów. Matematyka może stać się nareszcie zrozumiałym przedmiotem szkolnym. czytaj więcej

Urodziny dziecka w MathRiders Toruń

Misja urodziny tajnego agenta

ur_www-min-1668289415.png

Szukasz pomysłu na urodziny dla dziecka? Lubicie rozwiązywać zagadki, łamigłówki i tropić ślady? Odkryjcie z nami sekret tajnego agenta. Podczas wspólnej zabawy zamienicie się w tajnych agentów, których czeka misja do wykonania. Sprawdzimy waszą spostrzegawczość, zmysły oraz spryt, które przydadzą się do wykonania zadań oraz rozwiązania najważniejszej zagadki.

Półkolonie

Półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat

polkolonie_gdzie.png

MathRiders Toruń to również miejsce wypoczynku i rozrywki dla dzieci z Torunia i okolic w okresie ferii oraz wakacji. Jesteśmy organizatorem półkolonii dla dzieci.

Świnka z kasą

Warsztaty edukacji finansowej dla dzieci i młodzieży

swinkafb.png

MathRiders Toruń we współpracy z ekspertami prowadzi warsztaty edukacji finansowej dla dzieci i młodzieży. Uczymy oszczędzania, wyjaśniamy pochodzenie pieniędzy, tworzymy budżet domowy. Wprowadzamy w świat finansów od najmłodszych lat, aby w dorosłym życiu łatwiej podejmować przemyślane decyzje finansowe.