Matematyka Radom

Kursy dla dzieci i młodzieży

Radom - Centrum Nauczania MathRiders

Ul. Miła 17
26-605 Radom

Nasze kursy

Zobacz jak uczymy

O nas

Wyobraź sobie lekcję matematyki po której dziecko wychodzi uśmiechnięte...
Wyobraź sobie lekcję, na której uczy się przez zabawę, bez stresu...
Wyobraź sobie zajęcia, po których Twoje dziecko staje się bardziej pewne siebie i otwarte...

A teraz uważaj- w MathRiders Radom to możliwe!!!!

Dzieci i młodzież mają okazję nauczyć się matematyki, doskonale się przy tym bawiąc, bo nauczyciele pracują z nimi na podstawie technik nauczania Helen Doron, prowadząc lekcje w interesujący dla dzieci sposób- i tak jak dzieci lubią najbardziej.

W MathRiders pomagamy uczniom rozumieć zagadnienia matematyczne i sprawiamy, że ta nauka jest przyjemna. Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania oraz przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Dlaczego warto wybrać właśnie MathRiders Radom?

  • U nas każdy uczeń ma możliwość rozwoju- zarówno ten który ma zaległości z matematyki i chciałby poprawić swoje oceny ale także ten, który wyróżnia się na tle klasy, a matematyka jest jego pasją i chce rozwijać się w tym kierunku.

  • Nasi uczniowie otrzymują rady i wskazówki- tak sterujemy przebiegiem zajęć, aby nasi podopieczni sami odkrywali matematyczne prawa.

  • Nauka przez zabawę- nasze zajęcia zdecydowanie pod tym kątem różnią się od zajęć szkolnych- u nas nie ma miejsca na nudę i żmudne przepisywanie z tablicy. W trakcie zajęć- dużo się u nas dzieje – mierzymy, ważymy, porównujemy, szacujemy, liczymy, gramy w gry dobrane do każdego tematu lekcji, gimnastykujemy umysł i ciało, poznajemy figury płaskie i bryły, uczymy organizacji danych.
    Bo przecież matematyka to nie tylko liczenie...

  • W MathRiders wszyscy uczniowie pracują- każdy ma prawo głosu i wypowiedzi – wspólnie przyglądamy się różnym rozwiązaniom podanym przez uczniów- zdarza się, że każdy z uczniów ma inny sposób rozwiązania zadania- i jest to jak najbardziej w porządku. Uczniowie uczą się, że mogą rozwiązać zadanie po swojemu- nie zawsze musi być to szablonowe rozwiązanie.

  • Praca w małych grupach to ogromne możliwości dla ucznia i nauczyciela-grupy są na tyle małe, że możemy indywidualnie podejść do każdego dziecka, sprawdzić jak sobie radzi, podać wskazówki co może zrobić jeżeli tego potrzebuje. W trakcie zajęć grupę możemy dzielić się na pary lub zespoły, żeby wprowadzić element rywalizacji- która z grup pierwsza znajdzie odpowiednie rozwiązanie zadania. Co ciekawe - tu też dzieci uczą się, że pośpiech- nie zawsze się sprawdza- czasem warto jednak poświęcić dłuższą chwilę na zastanowienie żeby wygrać;)?

  • Stosujemy pozytywne wzmocnienia- nasi uczniowie nie boją się popełniać błędów- przecież każdy może się pomylić. Nauczyciele zwracają uwagę na zagadnienia które wymagają jeszcze pracy i pokazują uczniom jak mogą sobie z nimi poradzić na różne sposoby.

 

Jeżeli jeszcze to was nie przekonało- zapiszcie się na bezpłatną lekcję pokazową- i zobaczcie MathRiders w akcji. Możecie dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego. Wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie albo mailowo.

Wyniki są jednoznaczne - 100% uczniów, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia MathRiders, deklaruje osiąganie lepszych rezultatów w szkole.

Bezpłatna lekcja pokazowa

x-y.svg

Umów dziecko na darmową lekcję pokazową i przekonaj się jak nasza metoda jest skuteczna

Grafik zajęć

Zobacz plan naszych kursów

calendar.svg

Prace domowe
on-line

monitor.svg