Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe

Aktualności

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

W MathRiders startujemy z zapisami na zajęcia dla dzieci i młodzieży na rok 2018/2019. Zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci (od 3 lat wzwyż). Zajęcia dla dzieci...
Czytaj więcej

Harmonogramem zajęć na 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem na rok 2018/2019 bezpośrednio w placówce, nasze grupy tworzą sie bardzo dynamicznie!
Czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Mathriders Wilanów ul.Hlonda 10C lok. U5 Zgłoszenia na pierwsze bezpłatne zajęcia można dokonać: - wypełniając formularz zgłoszeniowy...
Czytaj więcej

Gdzie uczymy

Plan zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem na rok 2018/2019 bezpośrednie w placówce, nasze grupy tworzą się bardzo dynamicznie!

Galeria

 

 

O nas

Matematyka dla dzieci na Warszawskim Wilanowie – Studio Nauczania Mathriders

Matematyka to nauka, bez której trudno funkcjonować na co dzień. Umiejętność szybkiego liczenia, interpretacji i selekcji danych, wnioskowania od zawsze odgrywają niezwykle ważną rolę w codziennym życiu.

Nauka matematyki może być przygodą

Matematyka to przedmiot obowiązkowy na większości egzaminów, stąd jej nauka traktowana jest często jako konieczność. Warto jednak zdać sobie sprawę, że rozwijanie umiejętności matematycznych, to także podwyższanie inteligencji i szansa na większą zaradność życiową obecnie dzieci, a w przyszłości dorosłych. Wszelkie zadania matematyczne i skomplikowane łamigłówki to dla mózgu podobna gimnastyka jak dla ciała ćwiczenia na siłowni. Pobudzanie umysłu do rozwiązywania problemów matematycznych rozwija intelekt. Dlatego też zajęcia w szkole matematyki mogą być dla dzieci nie tylko sposobem na poprawienie ocen w szkole, ale także na trening intelektualny. Dzieci, które uczestniczą regularnie w zajęciach matematycznych, czy to w postaci kursów, szkoleń, czy po prostu korepetycji, z czasem lepiej radzą sobie z argumentacją i logicznym rozumowaniem, świetnie opracowują różne strategie. Nauka matematyki pomaga też w rozumieniu innych przedmiotów i przybliża zagadnienia, które związane są z funkcjonowaniem całego świata. Dzieci wytrenowane matematycznie szybciej kojarzą fakty, mają lepszą pamięć i odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach życia, nawet jeśli wyraźnie widać, że należą do grupy osób uzdolnionych humanistycznie, a ich pasje bardziej skierowane są na historię, sztukę czy naukę języków. Nic więc dziwnego, że od zawsze królową nauk jest właśnie matematyka.

MathRiders w Wilanowie – szkoła, która rozbudza miłość do królowej nauk

W MathRiders Wilanów rozbudzamy zamiłowanie do matematyki u dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, które dopiero wkraczają w tajniki królowej nauk, jak i starszych uczniów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce, przygotować się do konkursów, czy po prostu wiedzieć więcej i lepiej rozumieć świat.

Kontakt

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Wiadomość:

Call Now Button