Matematyka Toruń

Centrum Nauczania Matematyki

Jak uczymy matematyki w MathRiders?

Metoda nauczania matematyki stosowana od 2018 w MathRiders Toruń dopasowana jest do różnych typów inteligencji i do różnych sposobów uczenia się. Aktywności i ćwiczenia dobieramy indywidualnie w taki sposób, by każde dziecko miało 100% szans na dogłębne zrozumienie zagadnienia. Zabawa poprzez naukę m.in. matematyki to sposób na przekazanie wiedzy w przystępny i przyjazny sposób nie tylko najmłodszym. Nasze zajęcia opierają się m.in. o takie elementy jak:

• Małe grupy
  • Przyjaźni nauczyciele
  • Pozytywna atmosfera
  • Nowoczesne pomoce i metody dydaktyczne

Dzięki temu uczniowie mają szansę pokochać matematykę i z pasją odkrywać jej tajemnice. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne do Mathriders Toruń, podczas których poznasz nasze metody nauczania matematyki, nauczycieli, szkołę i atmosferę w której Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności w skuteczniejszy sposób niż na tradycyjnych korepetycjach.

Nauka dopasowana do wieku dziecka

W ramach każdego programu, prowadzimy w naszym Centrum zajęcia z podziałem na wiek uczniów.

Zapraszamy na lekcję próbną do MathRiders Toruń

Umów dziecko na darmową lekcję próbną i przekonaj się, że nasza metoda jest skuteczna, a dzieci chętnie przychodzą na zajęcia w MathRiders Toruń.

Dlaczego metoda Mathriders jest skuteczna?

Eksperci nauczania

Nasze kursy zostały opracowane przez międzynarodowych ekspertów, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę pedagogiczną.

Programy nauczania dla dzieci w każdym wieku

W MathRiders przygotowaliśmy programy dla uczniów w każdym wieku. W ramach każdego programu, prowadzimy grupy dla różnego wieku dziecka. Do nauki w naszych centrach zapraszamy dzieci od 2 do 19 roku życia.

Praca w małych grupach

Zajęcia odbywają się w kameralnych 4-8 osobowych grupach, co zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

Certyfikowani nauczyciele MathRiders

Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci, którzy zamiłowanie do matematyki łączą z umiejętnością pracy z dziećmi. Dzięki specjalnym kursom i warsztatom jeszcze lepiej sprawdzają się w swojej roli.

Wyjątkowe materiały dydaktyczne

Korzystamy z wielu interesujących pomocy dydaktycznych, by jak najbardziej uatrakcyjnić zajęcia i jednocześnie pokazać, że matematyka jest wszędzie wokół nas.

Nauka przez zabawę

Zamiast regułek i suchej, podręcznikowej wiedzy stawiamy na doświadczanie i odkrywanie – właśnie dlatego nauka w MathRiders jest dla uczniów czystą przyjemnością.

Podsumowanie roczne

Po zakończeniu kursu, każdy rodzic otrzymuje informację o postępach, mocnych stronach dziecka oraz na temat obszarów do dalszej pracy i rozwijania umiejętności.

Uczymy również w toruńskich przedszkolach

Zapytaj w swoim przedszkolu o zajęcia MathRiders

Zaproś nas do szkoły lub przedszkola

Zajęcia dodatkowe w Przedszkolu Twojego Dziecka

Ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe w przedszkolu? MathRiders to zabawa matematyką od najmłodszych lat!

Dzieci przychodzą na świat z matematycznym instynktem, a matematyka towarzyszy im w codziennym życiu od urodzenia, dlatego warto wspierać pierwsze matematyczne doświadczenia już od najmłodszych lat.

Podczas wesołych zabaw i aktywności dobranych do wieku dziecka, maluchy rozwijają swoje naturalne zdolności, rozbudzają kreatywność i logiczne myślenie, w związku z tym doświadczają matematyki poprzez kontakt z otaczającym światem i po prostu świetnie się bawią

Małe grupy, przyjazne otoczenie i przede wszystkim zajęcia pełne zabawy, ruchu, muzyki, dają dzieciom idealne warunki do pierwszego kontaktu z matematyką.

Wspomagamy wszechstronny rozwój dzieci odpowiednio do ich potrzeb i możliwości tak, by osiągnęło jak najlepszy stan gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Zaproś nas do swojego przedszkola!

Oferujemy regularne zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz pojedyncze warsztaty tematyczne. Twoje dziecko z pewnością je pokocha!

Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły.