Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe

Aktualności

Zapraszamy szkoły podstawowe z Piaseczna i okolic do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr!

Zapraszamy Szkoły Podstawowe z Piaseczna i okolic do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr! Udział w konkursie jest BEZPŁATNY,...
Czytaj więcej
Przedstawiamy aktualny plan zajęć MathRiders na rok szkolny 2018/2019
10% zniżki dla posiadaczy Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca

10% zniżki dla posiadaczy Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca

Wszystkim naszym uczniom posiadającym Piaseczyńską Kartę Mieszkańca udzielamy 10% rabatu na kurs MathRiders. Startujemy od września. Więcej szczegółów niebawem.  
Czytaj więcej

Zapraszamy szkoły podstawowe z Piaseczna i okolic do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr! Udział w konkursie jest BEZPŁATNY,

a na finalistów czekają cenne i atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia szkół przyjmujemy do 15 marca pod nr tel. +48 799 747 783. Regulamin konkursu oraz wszelkie informacje prześlemy e-mailem.

Zakres materiału obejmującego pierwszy etap dostępny jest pod poniższym linkiem:

zakres materiału – I etap

Plan zajęć

Rok szkolny 2018/2019

Gdzie uczymy

O nas

Centrum Nauczania MathRiders Piaseczno – korepetycje z matematyki

Zajęcia w Centrum Nauczania MathRiders Piaseczno to zabawa matematyką od najmłodszych lat (2-18 lat). Dzięki innowacyjnej metodzie nauczania, opracowanej przez Helen Doron, dzieciaki czerpią radość z odkrywania matematycznych zależności i zasad logiki.

Zajęcia MathRiders pomagają zaszczepić w dzieciach pasję do matematyki czy nauk ścisłych w najistotniejszym momencie ich życia – gdy poznają i odkrywają otaczający ich świat, gdy zadają setki „trudnych” pytań, gdy ich umysły chłoną największe pokłady wiedzy. Ta umiejętność z wiekiem niestety kurczy się, dlatego warto wykorzystać moment, kiedy mamy na to największą szansę.

Math Riders to sprawdzona i skuteczna metoda nauczania dzieci poprzez zabawę, gry, muzykę, ruch i motywację. Każde dziecko czuje się tu doceniane, spełnione i bardzo potrzebne. Matematyka w oparciu o metodykę Helen Doron to doskonały sposób na budowanie u dziecka pewności siebie. To również recepta na uczenie dziecka umiejętności pracy w grupie oraz zdrowej rywalizacji.

Warto zapisać dziecko na zajęcia  do Centrum Nauczania Mathriders Piaseczno ponieważ:

  • – są to zajęcia w miłej, przyjaznej dziecku atmosferze i w miłym otoczeniu,
  • – to zajęcia w małych grupach, gdzie dzieci integrują się, a jednocześnie każde dziecko jest otoczone opieką i czuje się ważne,
  • – zajęcia z MathRiders to sprawdzona na świecie formuła, opracowana przez Grupę Edukacyjną Helen Doron, zapewniająca dzieciom i uczniom przyjazny sposób uczenia się matematyki i obcowania z nią,
  • – to możliwość zbudowania fundamentów do lepszego startu w szkole, a następnie furtka do wspaniałej kariery zawodowej w przyszłości (np. w finansach, programowaniu, nowych technologiach).

 

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Wiadomość:

 

Centrum Nauczania MathRiders Piaseczno

ul. Julianowska 90F

05-500 Piaseczno, Polska

tel.: +48 799 747 783, e-mail: piaseczno@mathriders.com

NIP: 123 139 39 16, REGON: 369 843 511

Nr rachunku bankowego: 69 1140 2004 0000 3102 7763 5479

Call Now Button