Matematyka Warszawa Wilanów

O nas

MathRiders Wilanów istnieje od 2017 roku. W tym czasie z naszych zajęć skorzystało setki dzieci. Stworzyliśmy miejsce, gdzie w 3 przestronnych salach uczniowie poznają świat matematyki. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, dla których matematyka jest pasją. Każdy z nich przeszedł wymagające szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów. Uczymy w oparciu o program edukacji matematycznej przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Opracowana przez światowej klasy pedagogów metoda łączy najnowocześniejsze techniki nauczania przedmiotów ścisłych. Jego celem jest zwiększanie motywacji dzieci i młodzieży do nauki algebry, arytmetyki oraz geometrii, tak aby każdy polubił matematykę. MathRiders ukazuje uczestnikom codzienne zastosowania matematyki i kształtuje ich umiejętność logicznego myślenia. A dzięki pracy w małych grupach, kursanci rozwijają kompetencje interpersonalne i wzmacniają swoją pewność siebie.

Nasi nauczyciele