Matematyka Warszawa Wilanów

o_nas_jednostka_male.png

O nas

MathRiders Wilanów istnieje od 2017 roku. W tym czasie z naszych zajęć skorzystało setki dzieci. Stworzyliśmy miejsce, gdzie w 3 przestronnych salach uczniowie poznają świat matematyki. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, dla których matematyka jest pasją. Każdy z nich przeszedł wymagające szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów. Uczymy w oparciu o program edukacji matematycznej przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Opracowana przez światowej klasy pedagogów metoda łączy najnowocześniejsze techniki nauczania przedmiotów ścisłych. Jego celem jest zwiększanie motywacji dzieci i młodzieży do nauki algebry, arytmetyki oraz geometrii, tak aby każdy polubił matematykę. MathRiders ukazuje uczestnikom codzienne zastosowania matematyki i kształtuje ich umiejętność logicznego myślenia. A dzięki pracy w małych grupach, kursanci rozwijają kompetencje interpersonalne i wzmacniają swoją pewność siebie.

Zobacz gdzie uczymy

Nasze kursy

Nasi nauczyciele

Karolina Krzemińska

Karolina Krzemińska

Właścicielka MathRiders Wilanów, a także nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej i matematyki. "Lubie bawić się matematyką, sprawiać, że staje się łatwa"

Wiktoria Niedbałka

Wiktoria Niedbałka

Nauczycielka matematyki, od 3 lat związana z MathRiders Wilanów.
Uwielbia zadania i piosenki. Świetnie sprawdza się w pracy z małymi dziećmi i tymi trochę starszymi :)

Weronika Szlachetka

Weronika Szlachetka

Z matematyką związana od najmłodszych lat. Z radością dzieli się swoją pasją do tego przedmiotu. Uczy zarówno przedszkolaków jak i trochę starsze dzieci :)

Katarzyna Kielak

Katarzyna Kielak

Na zajęciach z panią Kasią nie da się nudzić. Lubi śpiewać i tańczyć na zajęciach. Zawsze ma pomysł na doskonałą zabawę.

Urszula Kowalczuk

Urszula Kowalczuk

Od samego początku związana z MathRiders Wilanów. Jest wykwalifikowanym korepetytorem i terapeutą. Lubi jak na jej zajęciach dużo się dzieje.

Bezpłatna lekcja pokazowa

x-y.svg

Umów dziecko na darmową lekcję pokazową i przekonaj się jak nasza metoda jest skuteczna.