Matematyka Wrocław

Witamy w MathRiders Wrocław

Dołączyć na nasze zajęcia można w każdym momencie roku szkolnego do grup, w których są wolne miejsca.

Zapraszamy !

Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Nauczania MathRiderswe Wrocławiu na ul. Kolistej 14K (Kozanów).

Zapisy na bezpłatne lekcje próbne pod numerem 604 600 745  oraz poprzez link https://zapisy.activenow.pl/mathriders-2/

O nas

MathRiders to unikalny program nauczania matematyki, który pomaga uczniom rozumieć zagadnienia matematyczne i równocześnie czerpać przyjemność z nauki. Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania oraz przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Innowacyjny program, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, wykracza poza tradycyjne ramy pojmowania nauczania. Dlatego matematyka może stać się nareszcie zrozumiałym przedmiotem szkolnym, inspirującą nauką oraz szansą na wieloaspektowy rozwój Twojego dziecka. Wyniki są jednoznaczne – 100% uczniów, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia MathRiders, deklaruje osiąganie lepszych rezultatów w szkole.

Dzieci 3-5 lat

Małe dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Na nasze zajęcia zapraszamy już dzieci w wieku 3 lat.  Lekcje dla 3- i 4-latków trwają pół godziny i odbywają się raz w tygodniu. Struktura lekcji uwzględnia naturalną w tym wieku ruchliwość dzieci.

Na każdych zajęciach jest chwila na zabawę ruchową. W różnoraki sposób, za pomocą wszystkich zmysłów poznajemy cyfry, figury (płaskie i przestrzenne), uczymy się segregować, mierzyć i układać wzorki. Lekcje kończymy wykonaniem pracy plastycznej, w ten sposób powoli przygotowujemy dzieci do pisania. W trakcie zajęć nie brakuje zabaw sensorycznych oraz usprawniających motorykę małą.

Dzieci z klas 0-1-2-3

Nasze zajęcia dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej są doskonałym  uzupełnieniem programu szkolnego.  Małe grupy pozwalają na indywidualne traktowanie uczniów, zgodne z ich potrzebami. Zróżnicowane pomoce dydaktyczne pomagają w namacalnym doświadczaniu matematyki. Zachęcamy dzieci do stawiania pytań i samodzielnego formułowania stwierdzeń dotyczących matematyki. Nie uczymy schematów, staramy się, aby uczniowie jak najlepiej rozumieli różne zagadnienia. Lekcje trwają 50 minut, praca w grupie na dywanie przeplata się z pracą w zeszycie ćwiczeń oraz zabawami ruchowymi. Uczniowie dostają plecaki z zestawem podręczników i płytą CD lub zeszytami zadań domowych.

Dzieci z klas 4-5-6

MathRiders dla uczniów ze starszych klas to  zajęcia z matematyki opracowane specjalnie w taki sposób, by nauka była przyjemna i skuteczna nawet w przypadku tych dzieci, które do tej pory miały z matematyką wielkie problemy. Lekcje prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego ucznia. Ich wiedza oraz umiejętności jej przekazania sprawiają, że nauka matematyki i logicznego myślenia staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Dzięki małym grupom dopasowanym do wieku i przyjaznemu otoczeniu, dzieci czują się swobodniej niż na typowym korepetycjach z matematyki.

Przygotowanie do egzaminu 8 klasy

Koniec szkoły podstawowej oraz średniej to czas przygotowań do egzaminów końcowych. Nasze lekcje w małych grupach opieramy na indywidualnie dobranych kartach pracy. Rozwiązywanie zadań przeplatamy grami logicznymi oraz łamigłówkami. Zajęcia prowadzi nauczyciel matematyki z doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do egzaminów.