Matematyka Mikołów

O nas

MathRiders® to unikalny program nauczania matematyki, który pomaga uczniom rozumieć zagadnienia matematyczne i równocześnie czerpać przyjemność z nauki. Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania oraz przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Uczymy ciekawie, naturalnie, w małych grupach oraz co ważne, bez zbędnego stresu. Korzystamy z wielu autorskich pomocy, ale także przedmiotów codziennego użytku – bo przecież matematyka jest wszędzie :). Wspieramy samodzielność dzieci w rozwiązywaniu problemów. Dzięki temu pokazujemy, że matematykę spotykamy każdego dnia i że można (i warto) ją polubić.

Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci oraz młodzież od 3-go roku życia do 16 lat (1 klasa szkół ponadpodstawowych). W Mikołowie działamy już od 7 lat, a grono naszych wspaniałych Kursantów wciąż się poszerza. Zajęcia odbywają się u nas popołudniami, raz w tygodniu a nauka polega na zabawie, wykorzystaniu mnóstwa ciekawych pomocy dydaktycznych i zachęcaniu dzieci do aktywności. Budujemy w dzieciach poczucie, że matematyka jest łatwa, ciekawa i jest częścią naszego codziennego życia. Takie podejście do matematyki procentuje przez całą edukacyjną drogę dziecka. MathRiders® to globalny program nauczania i kształtowania przyszłych liderów. Tylko w Polsce to ponad 50 placówek i tysiące kursantów !

MathRiders® to najlepsza inwestycja w przyszłość Twojego dziecka !

Jeżeli myślicie o zapisaniu dziecka do MathRiders® prześlijcie zgłoszenie, a my skontaktujemy się z Wami i zaprosimy w dogodnym dla Was terminie na bezpłatne zajęcia próbne.

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania lub zapiszemy Was na zajęcia także w bezpośredniej rozmowie. Jesteśmy dostępni dla Was pod telefonem: 722 036 333.

Gdzie jesteśmy ?

Jesteśmy w Mikołowie na Rynku 1 (wejście przy sklepie odzieżowym LOCO). Do Państwa dyspozycji mamy duży parking (wjazd od ul. Wojciecha 12). Można do nas wejść również od strony parkingu.

Do zobaczenia na zajęciach ! 🙂