Matematyka Kielce

Oceny idą w górę!

Zróżnicowane nauczanie MathRiders oparte jest na badaniach i stworzone przez ekspertów w dziedzinie rozwoju i edukacji dziecięcej. Kombinacja nauki w małych grupach, pozytywnego wzmocnienia i dynamicznych lekcji, sprawia, iż uczniowie angażują się w zajęcia i chętnie wracają do nas do tydzień. Badania pokazują, że bogate środowisko nauczania wpływa na proces zdobywania wiedzy i umiejętności.

Wyniki są jednoznaczne – 100% uczniów, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia MathRiders, deklaruje osiąganie lepszych rezultatów w szkole. Sprawdź!

Uczniowie i ich rodzice zgadzają się, co do tego, że programy MathRiders są motywujące i czynią naukę przyjemną. Wraz z poprawą ocen w szkole zmienia się również samoocena uczniów. Wiele badań naukowych wskazuje na zależność między ocenami szkolnymi a poczuciem własnej wartości.