MathRiders Toruń

o_nas_jednostka_male.png

Jak uczymy matematyki w MathRiders?

Metoda nauczania matematyki stosowana w MathRiders Toruń dopasowana jest do różnych typów inteligencji i do różnych sposobów uczenia się. Aktywności i ćwiczenia dobieramy indywidualnie w taki sposób, by każde dziecko miało 100% szans na dogłębne zrozumienie zagadnienia. Zastosowanie programu spiralnego pozwala nam wracać do poznanych już wcześniej pojęć, by eksplorować je na wyższych poziomach. Zabawa poprzez naukę m.in. matematyki to sposób na przekazanie wiedzy w przystępny i przyjazny sposób nie tylko najmłodszym. Nasze zajęcia opierają się m.in. o takie elementy jak:

 • Małe grupy

 • Przyjaźni nauczyciele

 • Pozytywna atmosfera

 • Nowoczesne pomoce i metody dydaktyczne

Dzięki temu uczniowie mają szansę pokochać matematykę i z pasją odkrywać jej tajemnice. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne do Mathriders Toruń, podczas których poznasz nasze metody nauczania matematyki, nauczycieli, szkołę i atmosferę w której Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności w skuteczniejszy sposób niż na tradycyjnych korepetycjach.

Poznaj MathRiders

Wybierz kurs dopasowany do wieku dziecka

W ramach każdego programu, prowadzimy zajęcia z podziałem na wiek uczestników.

Bezpłatna lekcja pokazowa

Zapraszamy na lekcję próbną do MathRiders Toruń

x-y.svg

Umów dziecko na darmową lekcję próbną i przekonaj się, że nasza metoda jest skuteczna, a dzieci chętnie przychodzą na zajęcia w MathRiders Toruń.

Dlaczego metoda Mathriders jest skuteczna?

 1. Eksperci nauczania

  Nasze kursy zostały opracowane przez międzynarodowych ekspertów, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę pedagogiczną.

 2. Programy nauczania dla dzieci w każdym wieku

  W MathRiders przygotowaliśmy programy dla uczniów w każdym wieku. W ramach każdego programu, prowadzimy grupy dla różnego wieku dziecka. Do nauki w naszych centrach zapraszamy dzieci od 2 do 19 roku życia.

 3. Praca w małych grupach

  Zajęcia odbywają się w kameralnych 4-8 osobowych grupach, co zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

 4. Certyfikowani nauczyciele MathRiders

  Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci, którzy zamiłowanie do matematyki łączą z umiejętnością pracy z dziećmi. Dzięki specjalnym kursom i warsztatom jeszcze lepiej sprawdzają się w swojej roli.

 5. Wyjątkowe materiały dydaktyczne

  Korzystamy z wielu interesujących pomocy dydaktycznych, by jak najbardziej uatrakcyjnić zajęcia i jednocześnie pokazać, że matematyka jest wszędzie wokół nas.

 6. Nauka przez zabawę

  Zamiast regułek i suchej, podręcznikowej wiedzy stawiamy na doświadczanie i odkrywanie – właśnie dlatego nauka w MathRiders jest dla uczniów czystą przyjemnością.

 7. Podsumowanie roczne

  Po zakończeniu kursu, każdy rodzic otrzymuje informację o postępach, mocnych stronach dziecka oraz na temat obszarów do dalszej pracy i rozwijania umiejętności.

Zaproś nas do szkoły lub przedszkola

Dowiedz się więcej

Zajęcia dodatkowe w Przedszkolu Twojego Dziecka

Ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe w przedszkolu? MathRiders to zabawa matematyką od najmłodszych lat!

Dzieci przychodzą na świat z matematycznym instynktem, a matematyka towarzyszy im w codziennym życiu od urodzenia, dlatego warto wspierać pierwsze matematyczne doświadczenia już od najmłodszych lat.

Podczas wesołych zabaw i aktywności dobranych do wieku dziecka, maluchy rozwijają swoje naturalne zdolności, rozbudzają kreatywność i logiczne myślenie, w związku z tym doświadczają matematyki poprzez kontakt z otaczającym światem i po prostu świetnie się bawią

Małe grupy, przyjazne otoczenie i przede wszystkim zajęcia pełne zabawy, ruchu, muzyki, dają dzieciom idealne warunki do pierwszego kontaktu z matematyką.

Wspomagamy wszechstronny rozwój dzieci odpowiednio do ich potrzeb i możliwości tak, by osiągnęło jak najlepszy stan gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Zaproś nas do swojego przedszkola!

Oferujemy regularne zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz pojedyncze warsztaty tematyczne. Twoje dziecko z pewnością je pokocha!

Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły.

Uczymy w Przedszkolach

Zapytaj w swoim przedszkolu o zajęcia MathRiders

cherries.webp

Cherries

Przedszkole Cherries, ul. Bydgoska 90/1 Toruń

butternew.png

Przedszkole Butterfly

Dwujęzyczne Przedszkole Butterfly, ul. Forteczna 8 Toruń

delfinek.webp

Przedszkole Delfinek

Przedszkole Delfinek - ul. Łódzka 44-46, Toruń

Szukasz pomysłu na urodziny dla dziecka?

Urodziny Tajnego Agenta

Lubicie rozwiązywać zagadki, łamigłówki i tropić ślady?

Odkryjcie z nami sekret tajnego agenta. Podczas wspólnej zabawy zamienicie się w tajnych agentów, których czeka misja do wykonania.

Sprawdzimy waszą spostrzegawczość, zmysły oraz spryt, które przydadzą się do wykonania zadań oraz rozwiązania najważniejszej zagadki.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.