Czas na nowy rok szkolny w MathRiders!

04.09.2023
Mathriders-matematyka-korepetycje-torun

Czas na nowy rok szkolny w MathRiders! Dołącz do nas już teraz!

Z wielką radością chcemy Was poinformować, że trwają zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 w MathRiders Toruń! Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca, gdzie matematyka staje się fascynująca i łatwa do zrozumienia, to jesteście we właściwym miejscu!

W MathRiders, naszym celem jest nauczanie matematyki w sposób przystępny i pełen radości. Wykorzystujemy różnorodne metody, takie jak pomoce edukacyjne, ruch i gry, aby uczynić naukę matematyki nie tylko efektywną, ale także zabawną! Dzięki temu dzieci nie tylko zdobywają solidne podstawy matematyczne, ale także rozwijają swoją kreatywność i umiejętności logicznego myślenia.

Zajęcia w MathRiders rozpoczynają się już 11 września, więc nie czekajcie i zapiszcie się już teraz! Czekają na Was doświadczeni nauczyciele, którzy będą prowadzić zajęcia w sposób angażujący i dostosowany do potrzeb każdego ucznia. Nasze grupy są niewielkie, co pozwala na indywidualne podejście i maksymalne wsparcie.

Niech ten rok szkolny będzie pełen wspaniałych matematycznych przygód! Dołączcie do nas, aby odkryć, że matematyka może być fascynująca i pełna radości!

Zapisy trwają, więc nie zwlekajcie! Skontaktujcie się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce dla Waszego dziecka w MathRiders. Zapewniamy, że to będzie wyjątkowe i inspirujące doświadczenie, które przyniesie wiele korzyści edukacyjnych!

Kontakt i zapisy:

883246655

torun@mathriders

spotkanie przy kawie 07.09 i 08.09, w godzinach 16:30-18:30

https://mathriders.pl/lokali.../torun/formularz-zgloszeniowy

Do zobaczenia w MathRiders! Nie możemy się doczekać wspólnej matematycznej przygody!

MathRiders Facebook

Poprzedni

Nastepny artykuł